X-Keeper

X-Keeper Invis DUOS on satelliitseade sõiduki ärandamisjärgseks otsimiseks ja tagastamiseks.

Invis DUOS-e korpus on miniatuurne ning seda on võimalik paigaldada autosse juhtmeid kasutamata, nii et see jääks märkamatuks. Ärandamise korral võimaldab Invis DUOS sõiduki asukoha kiiret kindlaksmääramist, et see omanikuni tagasi jõuaks. 

Sõiduki tagasisaamine selle kadumise, ärandamise või teisaldamise korral

Eelised:

Kahe eri operaatori termilise SIM-kaardi olemasolu.

See asjaolu suurendab seadme töökindlust ja tõenäosust, et vajalik info jõuab kasutajani, kuna võimalikud häired ühe sideoperaatori võrgu töös kompenseeritakse teise operaatori SIM-kaardi kasutamisega.

Mitme andmeedastuse varukanali olemasolu.

Pikk autonoomse töö kestusaeg – kuni 3,5 aastat.

Lihtne ja arusaadav seadistussüsteem.

Тäpne ja tundlik asukoha määramise süsteem, mis toimib ka keerukates tingimustes (maa-alustes parklates, betoonseintega garaažides jm)

Skaneerimisvastase kaitsega.

Vastupidav nii kõrgetele kui madalatele temperatuuridele ( -40°С kuni +85°С).

Kasutab andmete edastamiseks mitmeid võimalusi.

Madalate ülalpidamiskuludega.

Miniatuursete mõõtmetega.

Z

EFEKTIIVSUS

Kuna seade on väga väike, saab seda peita kohtadesse, mida kurjade kavatsustega isik aimata ei suuda või mis on lihtsalt raskesti ligipääsetavad.  Seadme avastamist raskendab ka see, et ta ei ole ühendatud sõiduki juhtmestikku ning juhetpidi seda üles ei leia. Kombineeritud GPS+GLONASS navigatsioonimoodul on suurendatud  positsioneerimistäpsusega. Kuna puudub vajadus seadme lülitamiseks auto juhtmestikku, siis pole ka ohtu, et juhtmestiku rikkumise korral tühistuks müüjapoolne garantii.
Autonoomse toitega (patareidega) seadme tööiga küündib seitsme aastani, sõltuvalt valitud seadistustest. Kui seadet kasutatakse standardrežiimil, mille korral teavitusi edastatakse iga päev, on seadme garantiiaeg kolm ja pool aastat. Invis DUOS-e  avastamine on peaaegu võimatu, sest suurema osa ajast viibib seade unerežiimil ning ei skaneeri GSM-skännereid kasutades. Seade „ärkab“ ainult lühikesteks ajahetkedeks, et omanikku auto asukohast informeerida. 

~

TÖÖKINDLUS

Invis DUOS töötab korralikult ja katkestusteta temperatuurivahemikus -40 kuni +85°С. See lubab seadet kasutada kõikides kliimavöötmetes. Invis DUOS töötab korralikult ja katkestusteta temperatuurivahemikus -40 kuni +85°С. See lubab seadet kasutada kõikides kliimavöötmetes. 

Seade kasutab sõiduki asukoha määramiseks GPS-i ja GLONASSi satelliitnavigatsioonisüsteeme. Kuid isegi juhtudel, kui sõiduk asub garaažis, katusealuses või maa-aluses parklas, kus GPS-signaalid ei levi, suudab seade asukohta määrata, tehes seda LBS positsioneerimise abil (kasutades mobiilsidemastidelt lähtuvaid signaale).

Seadmesse on paigaldatud kaks, kahe erineva sideoperaatori SIM-kaarti. See suurendab olulisel määral seadme töökindlust ja andmeedastuse toimivust, kuna võimalikud katkestused ühe sideoperaatori võrgu töös kompenseeritakse teise operaatori kasutamisega. 

Ka kriitiliselt ebastabiilsete sideühenduste korral on tagatud sõiduki asukohaandmete täielik ja katkestamatu edastamine – nii kogu Venemaa territooriumil kui väljaspool selle piire!

MUGAV JA LIHTNE KASUTADA

Tavapärasel (tootjaseadistusega) režiimil teavitab X-Keeper Invis DUOS omanikku auto asukohast kord päevas. Kasutaja mugavuse huvides on teavituste intervalli võimalik seadistada ühelt minutilt kuni seitsme ööpäevani. Tavapärasel (tootjaseadistusega) režiimil teavitab X-Keeper Invis DUOS omanikku auto asukohast kord päevas. Kasutaja mugavuse huvides on teavituste intervalli võimalik seadistada ühelt minutilt kuni seitsme ööpäevani. 

Teade auto asukoha kohta saadetakse seadme kasutaja telefonile SMS-ina, milles on näidatud sõiduki asukoht kaardil. 

Mugavaks teavitusviisiks on e-kirjad, mida X-Keeper Invis DUOS saadab iga kord eetrisse tulles tasuta.

Kasutajal on võimalik igal ajal ja tasuta vaadata infot sõiduki asukoha ja liikumisteede kohta ning muuta veebilehel seadme seadistusi. 

Erinevalt kõikidest teistest olemasolevatest GSM-seadmetest ei muutu X-Keeper Invis DUOS ka SIM-kaardi negatiivse või nullsaldo korral „vaikivaks rauatükiks,“ vaid saadab kasutajale tasuta, korrektseid ja õigeaegseid teateid auto asukohast. Programmitoe uuendamine toimub täisautomaatselt.

MUUD TEENUSED

Gurtam & Wialon

Kõige kasutajasõbralikum tarkvara, mis on loodud ettevõtte tegevuse optimeerimiseks 

ROHKEM

Kütusekulu kontroll

On võimalik vaadata kütuse taset paagis, koostada kütusekulu aruandeid ja saada teateid tankimistest või kütuse väljapumpamisest.

ROHKEM

Kiiruse kontroll

On võimalik häälestada vastavasisulised teated dispetserile kiirusreziimi rikkumiste kohta.

ROHKEM

Autoaku laetustaseme kontroll

Seda võimalust saab kasutada kõikide meie poolt pakutavate GPS-moodulite mudelitega.

ROHKEM

GoGPS Service OÜ

Räga 10 Tallinn, 13516

Telefon

+372 6020 595 
+372 50 92 893

e-mail

info@gogps.eu

Call Now Button