Gurtam & Wialon

Wialon – probleemivaba sõidukite jälgimissüsteem

Wialon: Kõige mugavama kasutusega tarkvara, mis autotranspordi ettevõtete töö optimeerimiseks loodud.

Paigaldatuna Wialoni serverikeskusse, tagab tarkvara ettevõtte sujuva töö, pakkudes transpordi jälgimisteenust GPS-i ja GLONASS-i satelliitseadmete abil.

Tarkvara välja töötanud ettevõte Gurtam täiustab oma toodet pidevalt, juhib tehnilist tuge ning serverikeskuse administreerimist. Ettevõtte spetsialistid konfigureerivad tarkvara, seadistavad süsteemi kasutajate tarbeks, kontrollivad selle tööd ning uuendavad tarkvaraversioone.

Wialon Hosting pakub järgmisi võimalusi:

Tänu sellele, et Wialoni teeninduskeskuse serverid on varustatud mitmetuumaliste protsessoritega, ühendab tarkvaraplatvorm Wialon Local endas toimimiskiiruse ja laialdased kasutusvõimalused. Sealjuures on jälgitavate objektide arv piiramatu.
Süsteem määratleb kasutajate ligipääsu ja hierarhia; võimalik on süsteemi seadistamine selliselt, et teatud aja tagant täidab see kindlaid tegevusi.
Tarkvaraga on võimalik liita erinevaid satelliitnavigatsioonisüsteeme; täiendavad numbrilised- ja analoogandurid võimaldavad objekti jälgimist ja andurinäitude edastamist reaalajas.
Wialon Hostingul on ligipääs erinevat tüüpi elektroonsetele kaartidele, ning kasutajal on võimalik  täiendada oma vektorkaartide varu WebGIS-i kaardiga.

Mugav kasutajaliides

 Wialon Hostingu mugav kasutajaliides lubab kaardile kanda piiramatul arvul POI-sid ja Geozone´e ning määrata nende raadiused, koostada radasid ning visualiseerida marsruuti, kontrollida veokite liikumist, andurite ja elektroonsete TC-süsteemide näite (kütusekulu, sõidukiirust, liikumissuunda, seisakuid, häirenupu kasutamist jpm.).
Süsteem esitab informatsiooni graafikute, tabelite ja teiste andmeedastuse vormingutena, mida on tellinud kasutaja. Wialoni serverites sisalduv info on kindlalt kaitstud, andmeid on võimalik varundada.

Teised teenused

Gurtam & Wialon

Kõige kasutajasõbralikum tarkvara, mis on loodud ettevõtte tegevuse optimeerimiseks 

ROHKEM

Kütusekulu kontroll

On võimalik vaadata kütuse taset paagis, koostada kütusekulu aruandeid ja saada teateid tankimistest või kütuse väljapumpamisest.

ROHKEM

Kiiruse kontroll

On võimalik häälestada vastavasisulised teated dispetserile kiirusreziimi rikkumiste kohta.

ROHKEM

Autoaku laetustaseme kontroll

Seda võimalust saab kasutada kõikide meie poolt pakutavate GPS-moodulite mudelitega.

ROHKEM

GoGPS Service OÜ

Räga 10 Tallinn, 13516

Telefon

+372 6020 595 
+372 50 92 893

e-mail

info@gogps.eu

Call Now Button