GPS Veoauto

GoGPS teenuse erinevad funktsioonid:

 • Reaalajas autotranspordi igapäevane monitooring;
 • Teekonna kontroll ja jälgimine;
 • Kõikide peatuste fikseerimine;
 • Kõikide parkimiste fikseerimine;
 • Kauba seisukorra kontrolli võimalus (oleneb kaubast);
  * Kütuse kuluarvestus ja kontroll (eraldi kütuse kontrollandur);
 • Sõiduki töötava mootori töötundide arvestus;
 • Geograafiliste tsoonid määramise võimalus;
 • Sõidupäevik;
 • Erinevad aruandevõimalused;
 • Erinevad teavitus võimalused (SMS, E-Mail, jne.);
  * Sõiduki juhile kiirkorralduste andmine läbi kahepoolse side;
  * Paanika nupp ja mootori blokeerimise võimalus distantsilt;
  * Sõidukijuhi identifitseerimine (iButton);
  ja palju muid lisavõimalusi….
  * – ei kuulu põhi paketti

Marsruutimine

Marsruutide optimeerimine ja teekondade läbimise kontroll

Aruandlus

Aruanded ja teavitused Teile mugavas vormistuses

Mobiilsus

Funktsionaalne mobiilirakendus Androidi ja iOS-i tarkvara kasutavatele telefonidele

GoGPS kasutamise kasutegurid

 • Kasutatava transpordi parem logistika ning efektiivsus;
 • Täpne korralduste täitmine ja operatiivne transpordi juhtimine;
 • Väga tulemuslik püsikulude vähendamine läbi „isiklike“ reiside vähendamise, nn. juurdekirjutamise kilometraažile ja muude transpordiga kaasneda võivate kuritarvitamiste vähenemine;
 • Juhi, transpordi ja kauba turvalisuse suurenemine;
 • Statistika, aruandluse ja efektiivsuse planeerimine erinevate juhtimisastmetele.

Kütusekulu kontroll ja kaaperdamise vältimine

GoGPS Business võimaldab teostada pidevat kontrolli kütuse väljalaskmiste ja tankimiste üle ning tuvastada sellega veokijuhtide mitteametlikke kokkuleppeid. Kütuse väljalaskmisel teavitatakse autopargi omanikku automaatselt e-posti, SMS-i jms kaudu.

Kui klõpsate suvalisse graafiku punkti, näete kütusetaseme täpset väärtust ja auto asukohta. Analüüsimiseks kasutab süsteem andmeid täiendavalt paigaldatud kütusetaseme andurilt või sõiduki pardaarvutist.

Süsteemis on ette nähtud võimalus saada tabelina aruandeid kõigi tankimiste ja kütuse väljalaskmiste kohta, näidates nende kuupäeva, täpset aega, asukohta, kütuse algus – ja lõpptasemeid ning tankimise/väljalaskmise mahtusid.

Kütusekulu normide korrigeerimine

Ettevõttes kulusse kandmiseks ettenähtud kütusenormide võrdlemine GoGPS Businessi andmetega võimaldab kütuse kulunorme täpsustada.

Sõidukite tööea pikendamine, GSM-i, tehnohoolduse- ja remondikulude vähendamine

Transpordivahendi erinevate kasutusparameetrite kontroll (mootori töörežiim, läbisõit, tööaeg jms) võimaldab tõsta juhtide distsipliini ja saavutada tehnika optimaalse kasutusrežiimi.

Kütusekontrollisüsteem GoGPS aitab vähendada kütusemahhinatsioone, parandada vedude turvalisust ja vähendada kulusid sõidukite kulumile.

Aruannete koostamine

Süsteemi genereeritud aruanded võimaldavad detailset teavet sõiduki töö kohta:

 • kütusekulu graafikud,
 • mis on seotud mootori kellaaja ja mootori töötundidega
 • sõiduki liikumise tahhogramm
 • tankimiste ja kütuse väljalaskmiste loend mahtude ja aegadega
 • sõiduki tööaeg jms.

Sõidukipargi jõudluse suurendamine ja tehnika mittesihipärase kasutamise vältimine

GoGPS võimaldab jälgida ebaproduktiivseid seisakuid ja transpordivahendite isiklikel eesmärkidel kasutamist, teha kütusekulu põhjal kütusesüsteemi seisundi kaudset kontrolli ning analüüsida sõiduki kogukoormust, samuti teha transpordivahendile objektiivset kompleksset tööanalüüsi vastavalt kasutustingimustele, koormusele ja muudele tingimustele.

RFID KAART, 13,56 MHz

RFID kaart on kontaktivaba pääsusüsteemide kaart. Kaardil on elektromagnetväljade ja staatilise elektri vastane kaitse. Isikupärastamine toimub termograafia, siiditrüki või ofset-trüki teel. Igal kaardil on kordumatu ID-number.

RFID LUGEJA, 13,56 kHz (1-Wire)

Kompaktne sisseehitatud RFID-lugeja on mõeldud Mifare 13,56 MHz võtmekaartidega kasutamiseks. Seade loob kontrolleritega ühenduse iButton protokolli (1-Wire) abil. Sisseehitatud lugeja toetab võtme andmetele juurdepääsuks nii avatud režiimi (lugemine ID) kui ka kaitstud režiimi (ID-krüptimine). Võtme ID andmete kaitstud edastusrežiim tagab kaitse kopeerimise ja kloonimise eest. Krüptimisvõtmeid saate piiramatu arvu kordi muuta. Seade on valmistatud mehaaniliselt tugevast ja tulepüsivast metallist.

IBUTTON MAGNETVÕTI

IButton võtmed on väikesed, vastupidavad ja kerged hooldada. Kiibi all olev magnet võimaldab võtme lugejaga ühendada ja see jääb sinna kogu ajaks. See võimaldab kasutada rohkem tuvastamise stsenaariume. Seerianumbriga iButton on usaldusväärne andmekandja, mida kasutatakse automaatsel tuvastamisel elektroonilise registreerimisnumbrina. Sideprotokolliga 1-Wire täiustatud võti suudab edastada andmeid lugeja kaudu GPS-seadmesse.

ID-LUGEJA

Mootori käivitamiseks või enda tuvastamiseks peab autojuht puudutama lugejat iButton võtmega. Lugeja võib näidata RGB-värvides LED tulesid, valgusdiood on seadme sees. Koos lugejaga võib olla ühendatud summer, mis annab erinevates stsenaariumides helisignaali.

SMART CARD KAARTIDE USB-LUGEJA TAHHOGRAAFI JAOKS

USB-liidesega mälukaartide lugeja, mis loob ühenduse arvutiserveriga. See suudab lugeda andmeid ettevõtte kaardilt tahhomeetri rakendusse BCE.

GoGPS Service OÜ

Räga 10 Tallinn, 13516

Telefon

+372 6020 595 
+372 50 92 893

e-mail

info@gogps.eu

Call Now Button