Täielik auto signalisatsioon

+

Mootori kaugkäivitussüsteem GoStart

Meie koostööpartner :

Mootori kaugkäivitussüsteem (tehase võtmehoidja või mobiilirakendus Android, IOS)
Tänu sellele süsteemile saab autoomanik autot eemalt juhtida.

 • Talvel ei pea enam enne sõitmist väljas autot soojendama. Pole vaja raisata aega akende lumest puhastamiseks. Soojalt autolt kaob lumi ise, sulanud jää aga saab klaasipuhasti harjadega kergesti puhtaks. Mõne aja pärast istub juht rahulikult mugavaks ja soojaks köetud salongi ja asub teele.
 • Kaugkäivituse mugavus on hinnaline mitte ainult külmal aastaajal, vaid ka suvel. Mootori kaugkäivitussüsteem võimaldab sõiduki salongi nii eelsoojendada kui ka eeljahutada, lülitades sisse kliimaseadme.
 • Aku laetuna hoidmine on süsteemi teine kasulik funktsioon. Pikka aega liikumatult seisnud auto aku tühjeneb. Seda süsteemi kasutades saate aku laadimiseks perioodiliselt auto käivitada. See funktsioon on oluline autojuhtidele, kes kasutavad autot ebaregulaarselt.

Broneerige aeg

+372 50 92 893

Eelised:

Mootori kaugkäivitamine on võimalus, mis lihtsustab oluliselt auto igapäevast kasutust ja seda iga ilmaga.

Mugavus ja aja kokkuhoid

Süsteemi suurimaks eeliseks on sõitjateruumi mugav temperatuur olenemata aastaajast, ning kokkuhoid ajas, mida jääb alati puudu.

Ohutus

Mootori kaugkäivitamisega saate miinuskraadide puhul tuuleklaasi kiiresti jääst ja lumest puhastada, parandades juhi nähtavust. See kehtib ka visuaali kohta, nii et auto on nüüd ka halbades ilmastikutingimustes kergesti tuvastatav.

Mootori hooldus

Auto soojendamine enne sõitu tuleb kasuks ka mootorile. Mootor peab esmalt soojenema, enne kui auto kliimaseade saab hakata sooja õhku puhuma. Kuna auto on enne sõitmist mitu minutit tühikäigul, muutub mootoriõli vähem viskoosseks ja tagab mootori osade parema määrimise. See soojendusperiood on eriti kasulik diiselmootoriga sõiduautodele.

Süsteem on varustatud põrutusanduriga ja liikumise kaldenurga anduriga

See jälgib ka kapoti ja pakiruumi uste piirlüliteid, seega on tegemist täisväärtusliku autosignalisatsiooniga. Moodulis GoStart rakendatakse enamiku kaasaegsete autode standardsest immobilisaatorist möödamineku funktsiooni, seetõttu ei pea te mootori kaugkäivitamise jaoks auto originaalvõtit sisestama.

Z

TÕHUSUS

~

TÖÖKINDLUS

MUGAV JA LIHTNE KASUTADA

StarLine S66 v2 LTE + GPS

Usaldusväärne autode turva- ja telemaatikakompleks skaneerimata dialoogikoodi kontrolliga, autoriseerimisvõimalusega turvalise protokolli kaudu isikliku sildi, integreeritud 2CAN+4LIN- ja GSM-liideste abil.

Teie soovil paigaldatakse ka mitmesuguseid sõidumugavuse võimalusi.

 

Sõidu alguses :

 • Start-stopp nupp. Käivitage mootor ühe puudutusega!
 • Nutikas kliimaseade. Autos on palavusega alati jahe ja pakasega soe. Kui teil on konditsioneer, võimaldab paindlik GoStart loogika seada selle teatud salongitemperatuuril automaatselt sisse lülituma.
 • Automaatne rooli ja istme reguleerimine vastavalt juhi kehaehitusele.
 • Rooli ja istmete intelligentne soojendus, kui salongitemperatuur langeb määratud miinimumini.
 • Helisüsteemide, monitoride ja muude sisseehitatud seadmete automaatne sisselülitamine.
 • Nutikad stsenaariumid tulede ja tarvikute sisselülitamiseks salongis.

Sõidu ajal :

 • Lähitulede automaatne rakendamine liikuma hakates. Unustasite lähituled sisse lülitada? Nutikas tehnoloogia GoStart teeb seda teie eest!
 • Uste automaatne lukustamine reisijate ohutuse tagamiseks, kui auto kiirendab.
 • Teistele juhtidele antakse automaatselt ohutuledega märku, et pidurdate või tagurdate.
 • Tänufunktsioon. Kui vajutate lühidalt hädaabinuppu, siis auto ise „tänab“ juhti, kes teid sõidurajal mööda lubas, ja lülitab seejärel ohutuled välja.
 • Lisakaamerate ja parkimisandurite automaatne juhtimine. See aitab teid nii sõidu ajal kui parkimisel.

Sõidu lõpus :

 • Akende ja luukide automaatne sulgemine. Isegi kui unustate kõrvalistmel akna sulgeda või raadio jääb tööle, saate rahulikult magada.
 • Valvesse seadmisel sulgeb auto ise kõik aknad ja luugid, pöörab kokku küljepeeglid ning lülitab välja ka helisüsteemi ja muud sõidu ajal töötanud sisseehitatud seadmed.
 • Talvine režiim. Kui auto on valvesse seatud, tõusevad klaasipuhastid automaatselt üles, soojendusele lähemale, et mitte tuuleklaasi külge külmuda.

Broneerige aeg

+372 50 92 893

Päring :

Kirjuta oma auto registri number ja vastame 1 tööpäeva jooksul ning kinnitame kas Teie autol saab kaugkäivitust pakkuda või mitte ja mis on lõplik paigalduse hind Teie masinale.

  Tutvuge ülejäänud teenustega

  Gurtam & Wialon

  Kõige kasutajasõbralikum tarkvara, mis on loodud ettevõtte tegevuse optimeerimiseks 

  ROHKEM

  Kütusekulu kontroll

  On võimalik vaadata kütuse taset paagis, koostada kütusekulu aruandeid ja saada teateid tankimistest või kütuse väljapumpamisest.

  ROHKEM

  Kiiruse kontroll

  On võimalik häälestada vastavasisulised teated dispetserile kiirusreziimi rikkumiste kohta.

  ROHKEM

  Autoaku laetustaseme kontroll

  Seda võimalust saab kasutada kõikide meie poolt pakutavate GPS-moodulite mudelitega.

  ROHKEM

  GoGPS Service OÜ

  Räga 10 Tallinn, 13516

  Telefon

  +372 6020 595 

  +372 50 92 893 

  Epost

  info@gogps.eu

  Call Now Button