See ei olnudki ammu, kui kirjutasime isikliku sõidukiga töötavate töötajate kontrollimiseks mõeldud sigaretisüütajast töötavast GPS-trackerist.

Teema äratas üsna suurt huvi ja pälvis laialdast vastukaja. Seepärast testisime aktiivselt ka teisi seadmeid, et Teil tekiks võrdluseks ja valikuks võimalikult palju alternatiive.

Tänases postituses esitleme Teile OBD-trackerit – lahendust garantii alla kuuluvatele ja rendiautodele.

______0001

Miks OBD-tracker?

  • Tracker pannakse OBD diagnostikapessa, mis tähendab, et saate selle ühendada ka uutele autodele ilma nende garantiid rikkumata.

  • Trackeri paigaldamine ei nõua tehnilisi erioskusi ega meistrite kohaletulekut. Paigaldamine põhimõttel „paigalda ja sõida” hoiab kokku aega ja raha, mis kuluks seadme paigaldamiseks kõigile Teie sõidukitele.

  • Rendisõidukitel või isiklikel autodel töötavate töötajate seire. Portatiivne ja kompaktne seade vabastab statsionaarse GPS-seadme mahavõtmisest pärast töötaja töölt lahkumist. OBD-seadme saate Te ise ühelt autolt teisele ümber tõsta ja alati juhtide liikumisega online-režiimil kursis olla.

Selline lähenemine on äärmiselt kasulik paljudes valdkondades – autorent, takso- ja kullerteenused, kindlustusettevõtted jt.

Võimalused

  • Asukoha online-kontroll

Sõiduki asukoha kohta andmete saamiseks GoGPS süsteemis piisab, kui juht pistab trackeri OBD-pessa. Vahetuse lõppedes saab juht selle sealt välja võtta ja mitte võimaldada juhtkonnal oma tööväliseid sõite jälgida.

Vaatamata sellele, et seadmel on sisemised GPS- ja GSM-antennid, ei kajastu see negatiivselt tracki kvaliteedis ja täpsuses.

______0002

  • Juhtimiskvaliteedi kontroll

Trackeri funktsionaalsed võimalused lubavad Teil kontrollida ka juhi sõidustiili: ja nimelt fikseerida kõik kiiruse ületamised, järsud kiirendused, pidurdused ja kurvivõtud.

______0003

Nagu näete, teevad OBD-trackeri lihtne paigaldamine ja funktsioonide baaskomplekt võimalikuks nii garantiiliste ärisõidukite kui töötajate isiklike tööautode online-seire ja seda ilma igasuguste kulutusteta seadme paigaldamisele ja mahavõtmisele.